Garden of words

Jedna z największych w Polsce niezależnych grup agencji świadczących usługi PR, CSR i marketingowe

image/svg+xml

Wyzwania

Garden of Words kompleksowo tworzy i wdraża strategie komunikacyjne. Dba o wizerunek, reputację i wiarygodność swoich klientów. Wsłuchując się w indywidualne potrzeby marketingowe, błyskawicznie reaguje na rynkowe trendy, wybierając najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązania.

Jest nam miło, że za pośrednictwem Agencji Kreatywnej Meggot, Garden of Words, zgłosił się do nas z pomysłem realizacji swojej strony internetowej. Już na samym początku współpracy, firma jasno określiła swoje wymagania i oczekiwania. Jednym z najistotniejszych elementów odbioru gotowej strony www, był jej audyt przez zewnętrzną firmę odpowiedzialną za pozycjonowanie i optymalizację SEO.

Rozwiązania

Chcąc spełnić wszystkie oczekiwania klienta, zdecydowaliśmy się na przygotowanie strony internetowej w systemie Fennec CMS. Po przygotowaniu projektu graficznego, nasi programiści przystąpili do programowania witryny. Przygotowaliśmy w pełni responsywny, zoptymalizowany produkt.

Czysty i nowoczesny design strony internetowej

Współpracując z grafikami z Agencji Kreatywnej Meggot, przygotowaliśmy projekt strony, który spodobał się klientowi.

Dedykowany system do zarządzania stroną

Fennec CMS, zapewnił łatwe zarządzanie pozycjonowaniem SEO. Zewnętrzna firma zajmująca się audytem oraz optymalizacją SEO sprawdziła i zaakceptowała wdrożeone przez nas rozwiązanie.

Responsywność i udogodnienia mobilne

ZobaczInne realizacje